درباره پتروگاز پارسا   اطلاعات تماس   ایستگاه های گاز   تولیدات پلی اتیلن  
   
 
 

عضو انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران
Member of the Iranian Petroleum Industries Equipment Manufacturers

   
 

گروه بین المللی ایدام با بیش از 150 متخصص و مشاور، در زمینه های مختلف صنایع نفت و گاز، خدمات تخصصی ارائه می دهد. هدف اصلی گروه ارائه خدمات مشاوره، فروش تجهیزات و نرم افزار، تولید، توزیع و پخش کالا به شرکت های ملی نفت و گاز، شرکت های نفتی بین المللی و همچنین تولید کنندگان کالا است.
این گروه با استفاده از شرکت های زیر مجموعه خود در ایران و نقاط مختلف جهان، دامنه فعالیت های خود را به خارج از مرزهای ایران گسترش داده و در حال حاضر، علاوه بر پروژه های داخل کشور، در کشورهای دیگر نیز فعالیت می کند.

 
       
 

آشنایی با شرکت پتروگاز پارسا

English


 

 

شرکت پتروگاز پارسا به منظور تولید قطعات و تجهیزات صنعت نفت و گاز و توزیع آنها در استان های مختلف ایران تأسیس شده است. این شرکت با همکاری شرکت های بین المللی معتبر و با استفاده از آخرین تکنولوژی و فن آوری روز جهان جهت تولید اقلام مورد نیاز پروژه های نفت و گاز توانسته است کیفیت بی رقیب محصولات خود را به اثبات برساند.

شرکت پتروگاز پارسا در راستای پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود، برای آن دسته از کالاهایی که توجیه اقتصادی تولید در داخل کشور را ندارند و یا امکان دسترسی به تکنولوژی تولید آنها در کوتاه مدت میسر نمی باشد، راه حل های سریع و آسان دارد.

 

این شرکت با گشایش اعتبار اسنادی و حمل سریع اقلام مورد نیاز از خارج، آنها را در کمترین مدت در محل پروژه تحویل کارفرمایان می نماید.

شرکت پتروگاز پارسا با برخورداری از امکانات وسیع و تسهیلات داخلی مانند انبارها و دفاتر گوناگون پخش و توزیع کالا در اکثر استان ها ایران، قادر به توزیع و پخش سریع کالا در سراسر ایران و ارائه خدمات پس از فروش برای آنها می باشد.

شرکت پتروگاز پارسا عضو گروه بین المللی ایدام می باشد.